Projektowanie

Wybierz kategorie aktualności:

 • Firma
 • Tramwaj
 • Kolej
 • Energetyka
 • Projektowanie
 • Projektowanie
  23.03.2021

  Rozbudowa terminala intermodalnego CLIP w Jasinie

  Od dnia 23.03.2021r. pełnimy nadzór autorski nad zadaniem pn.: „Rozbudowa terminala intermodalnego CLIP w Jasinie” na zlecenie spółki Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań II Sp. z o.o..

  Więcej
 • Projektowanie
  25.09.2020

  Zajezdnia Tramwajowa Gdańsk-Wrzeszcz

  Dnia 25 września 2020 r. została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa ze spółką  Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. na realizację inwestycji pn.: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy węzła wjazdowego i układu torowego w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk-Wrzeszcz oraz nadzór autorski w ramach zadania: „Budowa nowych miejsc postojowych w Zajezdni Tramwajowej Gdańsk-Wrzeszcz”

  Więcej
 • Projektowanie
  25.05.2020

  Mijanka w Świętochłowicach

  Dnia 25 maja 2020 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z Gminą Świętochłowice  na realizację inwestycji pn.:  Wykonanie punktów dokumentacyjnych w formie węzłów badawczych wraz z opracowaniem wyników w formie operatu, stanowiących uzupełnienie do zadania: "Budowa i przebudowa infrastruktury drogowej oraz infrastruktury torowo-sieciowej dla inwestycji planowanej do realizacji w ramach Projektu rozbudowy dróg powiatowych ulicy Katowickiej oraz ulicy Wojska Polskiego wraz z budową zintegrowanego centrum przesiadkowego "Mijanka w Świętochłowicach"

  Więcej
 • Projektowanie
  22.05.2020

  Budowa trasy tramwajowej w ul. Gagarina

  Dnia 22 maja 2020 r. została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z Balzola Polska Sp. z o.o.  na realizację inwestycji pn.:  „Opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej i dokumentacji powykonawczej dla Części II Zadania: tj. „Zaprojektowanie i wykonanie robót pn. „Budowa trasy tramwajowej w ul. Gagarina od ul. Sułkowickiej do ul. Czerniakowskiej w Warszawie”.

  Więcej
 • Projektowanie
  28.02.2020

  Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi

  Dnia 28 lutego 2020 r. została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z Miastem Łódź – Zarządem Inwestycji Miejskich na realizację inwestycji pn.: „Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – Projekty: 4, 7 i 8 – Opracowanie dokumentacji projektowej dla „Przebudowy układu drogowego ul. Legionów na odcinku od Pl. Wolności do ul. Żeligowskiego, ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Legionów do ul. Ogrodowej, wraz z infrastrukturą techniczną i meblami miejskimi” oraz „Przebudowy ulicy Cmentarnej w śladzie planowanego przedłużenia ul. Karskiego”.

  Więcej
 • Projektowanie
  06.02.2020

  Poznań Główny – Wronki - część 2

  Dnia 6 lutego 2020 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z PKP PLK S.A. na realizację inwestycji pn.: „Sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach projektu CEF: „Prace na linii kolejowej E59 na odcinku Poznań Główny – Szczecin Dąbie” na odcinku: Poznań Główny (0,000) – Wronki (53,500)” – część 2”

  Więcej

Realizacja: Agencja WMC