Projektowanie

Wybierz kategorie aktualności:

 • Firma
 • Tramwaj
 • Kolej
 • Energetyka
 • Projektowanie
 • Projektowanie
  22.05.2020

  Budowa trasy tramwajowej w ul. Gagarina

  Dnia 22 maja 2020 r. została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z Balzola Polska Sp. z o.o.  na realizację inwestycji pn.:  „Opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej i dokumentacji powykonawczej dla Części II Zadania: tj. „Zaprojektowanie i wykonanie robót pn. „Budowa trasy tramwajowej w ul. Gagarina od ul. Sułkowickiej do ul. Czerniakowskiej w Warszawie”.

  Więcej
 • Projektowanie
  28.02.2020

  Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi

  Dnia 28 lutego 2020 r. została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z Miastem Łódź – Zarządem Inwestycji Miejskich na realizację inwestycji pn.: „Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – Projekty: 4, 7 i 8 – Opracowanie dokumentacji projektowej dla „Przebudowy układu drogowego ul. Legionów na odcinku od Pl. Wolności do ul. Żeligowskiego, ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Legionów do ul. Ogrodowej, wraz z infrastrukturą techniczną i meblami miejskimi” oraz „Przebudowy ulicy Cmentarnej w śladzie planowanego przedłużenia ul. Karskiego”.

  Więcej
 • Projektowanie
  06.02.2020

  Poznań Główny – Wronki - część 2

  Dnia 6 lutego 2020 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z PKP PLK S.A. na realizację inwestycji pn.: „Sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach projektu CEF: „Prace na linii kolejowej E59 na odcinku Poznań Główny – Szczecin Dąbie” na odcinku: Poznań Główny (0,000) – Wronki (53,500)” – część 2”

  Więcej
 • Projektowanie
  22.11.2019

  Zabudowa systemu ERTMS/ETCS na linii Kunowice - Terespol

  Dnia 22 listopada 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. z Thales Polska Sp. z o.o.  umowa na realizację inwestycji pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Zabudowa systemu ERTMS/ETCS poziom 2 na linii E 20 Kunowice - Terespol (z wyłączeniem węzła warszawskiego) w ramach projektu nr 2016-PL-TMC-0136-W "Zabudowa ERTMS/ETCS na liniach sieci bazowej TEN-T"”

  Więcej
 • Projektowanie
  04.06.2019

  Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Grabówek

  Dnia 4 czerwca 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. ze spółką PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.  umowa na realizację inwestycji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowych i świadczenie usług obsługi projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Grabówek”

  Więcej
 • Projektowanie
  04.06.2019

  Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Leszczynki

  Dnia 4 czerwca 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. ze spółką PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.  umowa na realizację inwestycji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowych i świadczenie usług obsługi projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Leszczynki”

  Więcej

Realizacja: Agencja WMC