Projektowanie

Wybierz kategorie aktualności:

 • Firma
 • Tramwaj
 • Kolej
 • Energetyka
 • Projektowanie
 • Projektowanie
  06.02.2020

  Poznań Główny – Wronki - część 2

  Dnia 6 lutego 2020 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z PKP PLK S.A. na realizację inwestycji pn.: „Sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach projektu CEF: „Prace na linii kolejowej E59 na odcinku Poznań Główny – Szczecin Dąbie” na odcinku: Poznań Główny (0,000) – Wronki (53,500)” – część 2”

  Więcej
 • Projektowanie
  22.11.2019

  Zabudowa systemu ERTMS/ETCS na linii Kunowice - Terespol

  Dnia 22 listopada 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. z Thales Polska Sp. z o.o.  umowa na realizację inwestycji pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Zabudowa systemu ERTMS/ETCS poziom 2 na linii E 20 Kunowice - Terespol (z wyłączeniem węzła warszawskiego) w ramach projektu nr 2016-PL-TMC-0136-W "Zabudowa ERTMS/ETCS na liniach sieci bazowej TEN-T"”

  Więcej
 • Projektowanie
  04.06.2019

  Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Grabówek

  Dnia 4 czerwca 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. ze spółką PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.  umowa na realizację inwestycji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowych i świadczenie usług obsługi projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Grabówek”

  Więcej
 • Projektowanie
  04.06.2019

  Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Leszczynki

  Dnia 4 czerwca 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. ze spółką PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.  umowa na realizację inwestycji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowych i świadczenie usług obsługi projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdynia Leszczynki”

  Więcej
 • Projektowanie
  29.05.2019

  Rozbudowa drogi Lidzbark Warmiński - Wozławki

  Dnia 29 maja 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Olsztynie umowa na realizację inwestycji pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 513 na odcinku Lidzbark Warmiński - Wozławki.”

  Więcej
 • Projektowanie
  03.04.2019

  Dobudowa peronu na stacji Poznań Główny

  Dnia 3 kwietnia 2019 została popisana przez Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. umowa z Colas Rail Polska Sp. z o.o. na wykonanie dokumentacji projektowej w ramach realizacji inwestycji pn.: „Wykonanie prac projektowych i robót budowlanych dla zadania pn.: „Dobudowa peronu na stacji Poznań Główny wraz z przebudowa przejścia podziemnego” w ramach Projektu pn.: „Zwiększenie przepustowości wybranych linii kolejowych poprzez optymalizacje urządzeń sterowania ruchem kolejowym i układów stacyjnych””

  Więcej

Realizacja: Agencja WMC