Projektant branży torowej / koordynator kontraktu

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie i przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • koordynacja kontraktu,
  • Nadzór nad pracami asystentów,
  • Współpraca z projektantami innych branż.

Wymagania:

  • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń,
  • Wykształcenie kierunkowe (projektowanie i budowa stacji, torów, węzłów kolejowych),
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie opracowywania projektówi koordynacji dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania: pakiet MS Office, AutoCAD lub Civil 3D (mile widziana),
  • Doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Udział w prestiżowych i ciekawych projektach,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV z listem motywacyjnym) na adres e-mail:
bpk@bpk-poznan.com.pl lub składanie w sekretariacie Biura Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. ul. Kościuszki 68, 61-891 Poznań.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Realizacja: Agencja WMC