Specjalista ds. informatyki

Miejsce pracy: Poznań

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, której podstawowym zadaniem będzie dbanie o infrastrukturę informatyczną w biurze oraz bieżące wsparcie użytkowników.

Opis stanowiska:

  • administrowanie i zarządzanie systemami informatycznymi funkcjonującymi w Biurze oraz zapewnienie ich bezawaryjnego działania,
  • monitorowanie pracy serwera firmy i wszystkich jego składowych,
  • zarządzanie licencjami oprogramowania,
  • wdrażanie i egzekwowanie polityk bezpieczeństwa systemów IT,
  • bieżące wsparcie IT dla pracowników  (Poznań + Kraków),
  • administracja stroną internetową i intranetową firmy,
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania sprzętu informatycznego (kontakt z zewnętrzną firmą wspierającą),
  • prowadzenie ewidencji posiadanego sprzętu i oprogramowania,
  • przygotowywanie sprzętu IT dla nowych stanowisk pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zarządzania oprogramowaniem komputerowym w systemach Windows,
  • znajomość Windows Server i Active Directory, Windows10, Windows7
  • znajomość sieci LAN/WAN,
  • znajomość UTM Fortigate, MS Acces,
  • znajomość środowiska AUTOCAD pracującego sieciowo / w trybie rozproszonym,
  • umiejętność pracy w zespole i podejmowania decyzji,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV z listem motywacyjnym) na adres e-mail:
bpk@bpk-poznan.com.pl lub składanie w sekretariacie Biura Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. ul. Kościuszki 68, 61-891 Poznań.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Realizacja: Agencja WMC